top of page
Vstupni%CC%81%20dver%CC%8Ce_CZ_259_4_edi

Garážová vrata

blabla text

Sekční garážová vrata jsou ideálním řešením do novostaveb, ale i jako náhrada stávajících vrat bez nutnosti bourání a stavebních úprav. Vrata  jsou vhodná i do velkých garáží pro dvě a více aut.

Nabízíme vrata pro rodinné domy, garáže, průmyslové objekty a haly.

Každou zakázku řešíme individuálně na přání zákazníka.

Neváhejte nás kontaktovat s nejlepším výběrem oken pro vás. 

Sekční vrata

Maximální šířka vrat je až 7,5 m a výška 5 m. Sekční garážová vrata jsou nejpoužívanějším typem garážových vrat, která spolehlivě ochrání vašeho plechového miláčka. Garážová vrata je možné dovybavit integrovanými dveřmi s nízkým prahem, okénkem, samozavíračem, panikovým kováním, madlem, klikou, větrací mřížkou a zámkem.

Vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů o síle 40 mm a jsou opatřena motorem s tichým chodem. Vrata je možné ovládat nejen dálkovým ovládačem nebo kódovací klávesnicí, ale také pomocí inteligentního ovládání přes mobilní aplikaci.

new.jpg
21032726_294626674350790_433310978542977
Rolovací vrata

Nabízejí optimální využití vnitřního prostoru garáže (bez použití stropních kolejnic). Hliníkové izolované lamely se navíjejí na hřídel umístěnou v rolovací ALU-schránce. Rolovací vrata se vyrábějí v požadovaných rozměrech podle stavebního otvoru a lze je montovat zevnitř garáže, zvenku na omítku nebo přímo do stavebního otvoru. Široký výběr barev umožňuje sladit vrata s venkovními roletami.

Příslušenství

Příslušenství je součástí naší kompletní nabídky a vychází ze současných trendů a náročných požadavků zákazníků na design i funkčnost. Jeho výběru je třeba věnovat neméně péče jako při výběru oken nebo dveří.

Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika - klika, klika – koule, atd.) anebo doplňků (poštovní vhoz, elektrický zámek, samozavírač, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, stavěč, atd.). Zvýšenou bezpečnost dveří zajišťuje mj. i cylindrická vložka třídy 3 ve standardu.

Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page