top of page
výhled z okna

Sítě

Sítě proti hmyzu jsou nejen elegantním doplňkem vašeho domu, ale hlavně praktickým pomocníkem, kterého naplno oceníte při teplých, letních večerech. Sítě můžete mít pevné, posuvné, otvíravé či rolovací.

Pevné sítě

Pevná síť proti hmyzu se vyrábí bez límce nebo s límcem. Rám výrobku je tvořen profilem speciálního tvaru z extrudovaného hliníkového materiálu. Díky zdvojeným vnitřním rohům, které celou síť zpevňují, nedochází k rozevírání jejích rohů. Rohy jsou spojeny pod úhlem 45°. Pro zlepšení celkových vlastností sítě se na přání zákazníka přidává po celém obvodu rámečku i těsnící kartáček. Barevné provedení a renolit si můžete vybrat dle libosti z našeho bohatého vzorníku.

Otvírací sítě

Otvíravé sítě proti hmyzu se využívají u dveří. Rám výrobku je tvořen profilem speciálního tvaru z extrudovaného hliníkového materiálu. Pro zlepšení celkových vlastností sítě se na přání zákazníka přidává po celém obvodu rámečku i těsnící kartáček. Montáž se provádí na rám pomocí samozavíracích pantů. Rohy jsou spojeny pod úhlem 45°. Barevné provedení a renolit si můžete vybrat dle libosti z našeho bohatého vzorníku.

Posuvné sítě

Posuvná síť proti hmyzu se používá všude tam, kde nelze využít sítě otvíravé. Rám výrobku a lišty jsou tvořeny profilem z extrudovaného hliníkového materiálu. K posunu se využívá rámu nebo vodících lišt s dorazovým bodem. Montáž se provádí na rám okna, do ostění nebo kombinací obou uvedených způsobů. Rohy jsou spojeny pod úhlem 45°. Barevné provedení a renolit si můžete vybrat dle libosti z našeho bohatého vzorníku.

Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page