top of page
Záclony a žaluzie

Stínící technika

Světla tak akorát a soukromí kolik chcete!


Nastavitelné lamely nejvyšší jakosti pro snadnou regulaci intenzity denního světla pronikajícího do místnosti. Precizní provedení pro zatemnění vnitřního prostoru nebo naopak snadné vytažení žaluzií pro ničím nerušený výhled z okna.


Sluneční záření způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. S kvalitní stínící technikou si váš interiér uchová svoji krásu mnoho let.

Interiérové žaluzie

Vnitřní žaluzie patří mezi nejpoužívanější varianty vnitřního stínění. Hliníkové žaluzie plynule regulují množství světla v interiéru. Chrání před sluncem a pohledy sousedů. Hodí se téměř na jakýkoli typ okna. Lákají na svou cenovou dostupnost i jednoduchou údržbu. Uplatnění najdou v rodinných domech, bytech, kancelářích, bankách, ve školách, výrobních halách, ale i v restauracích.

Blinds
Snímek obrazovky 2022-01-04 v 22.08.57.png
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším stínicím prvkem u domů a bytů. Se žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí pro rodiny. 

Venkovní rolety

Venkovní rolety nepropustí žádné sluneční paprsky a dopřejí vám spánek v naprosté tmě a bez hluku. S venkovními roletami chráníte okna před prudkým deštěm i UV zářením. Hodí se do oken chalup, přízemních obchodů nebo pater domů. Můžete je opatřit integrovanou sítí proti hmyzu nebo pojistkou proti vytažení, která znesnadní přístup zlodějům. 

Snímek obrazovky 2022-01-04 v 22.08.43.png
Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page