top of page
Vstupní dveře

Vchodové dveře

Ke každému domu neodmyslitelně patří také kvalitní a bezpečné dveře. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dveře plastové, dřevěné i hliníkové. Pro radost vždy, když přicházíte nebo vítáte hosty, pokaždé, když vezmete za kliku.


Každou zakázku řešíme individuálně na přání zákazníka. Společným jmenovatelem všech objednávek je splnění vysokých požadavků na dlouhodobou funkčnost, nadstandardní kvalitu, tepelně izolační vlastnosti i estetické hledisko.


Neváhejte nás kontaktovat a poradíme vám, které dveře vám nejlépe poslouží, ať už jako vstupní brána do domácnosti nebo třeba do budovy či kanceláře vaší firmy.

Plastové dveře

Mimořádně odolné plastové profily našich dveří splňují nároky na potřebnou úroveň zabezpečení a současně poskytují prostor pro doplnění příslušenstvím dle vlastních představ v rámci pestré palety barevných odstínů, typů a tvarů. Výhodou plastových dveří jsou bezkonkurenční tepelně izolační vlastnosti a snadno opravitelná konstrukce.

Bílé plastové dveře
Bílé dřevěné dveře
Dřevěné dveře

Vchodové dřevěné dveře jsou pevné a odolné vůči vlivům počasí. Tvoří bezpečný a zároveň reprezentativní vstup do rodinných či bytových domů.


Dveře z přírodního materiálu jsou vysoce žádané i pro svůj vzhled, který se zkrátka neomrzí. Vyrábí se z vícevrstvých lepených lamel, a to jak v nastavovaném, tak nenastavovaném provedení (fix nebo cink). Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika – klika, klika – koule atd.) a doplňků (kukátko, poštovní vhoz, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, elektrický zámek, samozavírač, stavěč atd.).

Hliníkové dveře

Jedná se o ekonomickou volbu s primárním využitím pro komerční objekty. Vchodové dveře z hliníku jsou dodávány s nízkým, kartáčkovým či automatickým prahem a jsou vhodné do bezbariérových prostor.


Můžete si vybrat z celé řady variant. Díky bohatému sortimentu je možné provedení hliníkových dveří přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Hliníkové dveře

Příslušenství

Příslušenství vchodových dveří je nedílnou součástí naší kompletní nabídky a vychází ze současných trendů a požadavků zákazníků na celkový design i funkčnost. Výběr správného příslušenství je stejně důležitý jako volba dveří nebo oken.


Proto u nás máte na výběr z různých typů dveřního kování (klika – klika, klika – koule atd.) a doplňků (poštovní vhoz, elektrický zámek, samozavírač, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, stavěč atd.). Zvýšenou bezpečnost dveří zajišťuje mimo jiné i cylindrická vložka třídy 3 ve standardu.

Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page