top of page
21032726_294626674350790_433310978542977

Náš příběh

Psal se rok 2013, kdy byl majitel AppYours s.r.o. Petr Pechoušek požádán svým kamarádem, žijícím v USA, aby mu pomohl dovést evropská okna pro jeho nový dům v Chicagu. Petr, softwarový inženýr v té době žijící v Praze, se rozhodl jít do této odvážné akce a tak začala historie AY v oblasti oken a dveří.

 

To jediné, co toho času Petr věděl o oknech bylo, že jde o operační systém, běžící na většině počítačů, ale přesto už dlouho předtím, než byl hotov první projekt pro jeho kamaráda, věděl, že jde o něco, čemu se hodlá věnovat dlouhodobě.

Když viděl a uvědomil si rozdíl mezi okny na americkém trhu a okny vyráběnými v Evropě, jeho analytická mysl a podnikatelský duch se rozhodly stanout v čele první společnosti, která poskytuje otevíravě/sklopná okna pro celý americký trh.

 

Od té doby již dodaly AY a její dceřiná americký firma Dual Action Windows, LLC na americký trh přes 8500 oken a dveří, většinou do velkých komerčních projektů, ale i do rezidenčních domů. V roce 2021 se AY rozhodla vstoupit i na český trh, aby své zkušenosti, služby i výhodné cenové a dodací podmínky nabídla také českým zákazníkům.

AppYours s.r.o. se kromě stavebních otvorů zabývá mimo jiné výrobou luxusních mobilních domů NANO-DOMY a dřevostavbami obecně včetně teras, dřevěných přístřešků nebo zahradních domků, výrobou industriálního nábytku namíru, vizualizací projektů s možností procházení budoucí stavby ve virtuální realitě, vývojem softwaru, 3D tiskem a kryptoměnami. Ve všech uvedených oblastech poskytuje také konzultační činnost.

8500+

Dodaných oken

5500+

Zpracovaných

nabídek

300+

Dodělaných

projektů

250+

Spokojených zákazníků

Naše zásady

006-care.png
Péče o zákazníky

Záleží nám na našich klientech.

 

Proto je zákaznický servis a podpora jedním z našich hlavních cílů. Chápeme, že „být kdykoliv k dispozici“ je pro naše partnery a zákazníky klíčové. Záleží nám také na naší planetě a věříme, že vysoce energeticky účinná okna pomáhají snižovat spotřebu energie – nemluvě o snížení vašeho rozpočtu na vytápění a chlazení.

003-award.png
Cenově dostupné

Kvalita za rozumný peníz.

Díky spolupráci s výrobci z celé Evropy a díky velkým odběrům, které AY má na Americký trh, máme nadstandardní cenové podmínky od našich dodavatelů, které můžeme a přenášíme dál na naše zákazníky. 

009-handshake.png
Poctivost

Co řekneme to splníme – bez výmluv.

Stojíme si za svými slovy a sliby a na tom je AY postaveno. V každém podnikání a ve stavebnictví obzvlášť vznikají problémy a komplikace, ale VŠE lze VŽDY vyřešit. Tak fungujeme.

002-deadline.png
Rychlost

Čas je to nejcennější, co člověk má.

Jsme si toho vědomi.Protože AY je postaveno na softwaru, automatizujeme vše, co může být automatizováno, abychom poskytli co nejrychlejší odpověď na jakýkoli požadavek bez ohledu na to, jak velký nebo malý.

Náš tým

Pechy 1.jpg

Petr Pechoušek

Majitel a CEO AppYours

Narozen v roce 1985 v České republice.

Absolvent vysoké školy softwarového inženýrství. Nadšenex pro technologie a udržitelný rozvoj. Společnost AppYours nasměroval do okenního segmentu v roce 2013 a od té doby se stala expertem v oboru oken a dveří. Založil  holding AppYours s.r.o., která kombinuje digitální svět s tím realným. Stále hledá nové způsoby, jak udělat svět lepším místem a pomáhat lidem plnit jejich sny. Protože nic není  nemožné!

Os II 1.jpg

Adi Hadzic

Vedoucí obchodního oddělení

MBA v mezinárodním právu.

Zajišťuje, že naši zákazníci dostanou všechny odpovědi, které potřebují. Od cen, přehledu produktů a objednávek přes licencování a smlouvy až po dodání – o to se postará Adi a jeho tým.

Venca 1.jpg

Václav Turek

Vedoucí expedice a dopravy.

Vystudoval logistiku a od té doby pracuje v tomto segmentu. Ať už je to země, vzduch nebo oceán. Václav se svým týmem se postará o to, aby vaše nová okna byla doručena ve správný čas na správné místo v nejlepším možném stavu.

Kuba II.jpg

Jakub Hodonický

Vedoucí oddělení cenových nabídek

 

Vystudoval stavebnictví a má dlouholeté zkušenosti v oboru. K dispozici jsou neomezené možnosti pro vaše okna a dveře. Jakub a jeho tým se ve spolupráci s obchodním oddělením starají o to, abychom co nejrychleji nabídly přesně to, co chcete.

Petr 1.jpg

Petr Mišák

Vedoucí zákaznického oddělení

15 let zkušeností ve stavebnictví a obchodu s okny. On a jeho tým mohou pomoci s technickými dotazy, radami pro údržbu, servis nebo seřízení.

bara.png

Bára Kottová

Vedoucí marketingového oddělení

Ať už hledáte brožury, letáky, loga nebo jakýkoli jiný marketingový materiál, Bára a její tým vám je poskytne.

Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page