top of page
výhled z okna

Zásadní věci, na které si dát pozor při výběru oken a dveří

01

U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu víc, než jste sami schválili.

02

Garantujeme Vám minimálně 5 let plnou záruku bez výjimek na námi dodané dílo, která Vám zaručí, že naše sliby budou splněny, pokud by náhodou k něčemu došlo.

03

Každým dnem máme skladem 95 % náhradních dílů a ty co nemáme obratem dodáme i za cenu toho, že na tom proděláme, pokud bychom jej pro rychlost museli koupit u konkurence, protože každý zákazník nám za to stojí.

04

Možnost výrazného prodloužení plné záruky z 5-ti na 8 let na námi dodané dílo.

05

Plně k dispozici Vám bude osobní poradce, který Vám úspěšně pomůže realizovat Vaše představy od prvního návrhu zaměření až do posledního detailu dokončení a předání díla.

06

Jsme pojištění „Provozní Odpovědnosti“ do výše plnění 5.mil.Kč pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit nějaké škody na Vašem majetku, nebo zdraví způsobené naší činnosti.

07

Pro Vaší realizaci můžete využít výhodné financování přes našeho obchodního partnera ČSOB s odkladem první splátky o 1 měsíc, a navíc první splátku zaplatíme za Vás, pokud bude úvěr nad 200 000 Kč.

08

Zaplatíme Vám pojistku na jeden rok proti neschopnosti splácet úvěr.

09

O realizaci Vaší zakázky, se bude starat náš odborný tým velmi zkušených pracovníků, kteří mají dohromady více jak 30 let praxe a jsou pravidelně 2x ročně proškolováni přímo u výrobce. Pro Vás to znamená jistotu, že Vaše dílo bude dokončeno včas a v nejvyšší možné kvalitě.

10

Budete moci, jako náš nový zákazník, naplno využívat exkluzivní výhody z našeho „BONUS a VĚRNOSTNÍHO“ programu.

11

Můžeme Vám pomoci nezávisle posoudit nabídky, které již máte od jiných dodavatelů zpracované, zvláště pak ty, u kterých se cena tváří jako velmi výhodná. Odborným srovnáním nabídek můžete předejít nechtěným překvapením a zklamání s možnými finančními důsledky.

Kontaktujte nás pro kalkulaci ZDARMA!
bottom of page